Dr n. med. Jacek Skowron

Ukończył studia na wydziale stomatologicznym Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej zdobył w 1992 roku. W 1997 obronił doktorat w Śląskiej Akademii Medycznej.  W latach 1996 – 1999  związany był z Katedrą Protetyki Stomatologicznej Warszawskiej Akademii Medycznej, gdzie odbywał staż specjalizacyjny, który pozwolił mu w 1999 roku uzyskać kolejną specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej.

30 letnie doświadczenie stomatologiczne zdobywał w państwowym zakładzie opieki zdrowotnej, w gabinetach komercyjnych oraz w stworzonym przez siebie gabinecie w Czarnowąsach.

Doświadczony i ceniony stomatolog. Wielokrotnie powoływany na stanowisko konsultanta województwa opolskiego w dziedzinie protetyki stomatologicznej, od wielu lat z powodzeniem pełni tą funkcję.

Specjalizuje się w protetyce stomatologicznej, diagnostyce, leczeniu zaburzeń funkcji zwarcia oraz terapii bólu w okolicach głowy i szyi, a także dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe i pełna specjalizacja zawodowa generuje poczucie pełnego zaufania. Dużą satysfakcję sprawia mu możliwość uczestniczenia w metamorfozie uśmiechu każdego Pacjenta. Jako właściciel kliniki CzarMedica trzyma pieczę nad rodzinną firmą.